Léčebné a optimalizační přípravky a doplňky stravy

Léčebné a optimalizační přípravky a doplňky stravy

 

Vždy je vybíráme na základě zkušeností a vytestování vhodnosti pro konkrétního klienta na přístroji Imedis .


Energoinformační optimalizační přípravky

jsou  vytvořené s pomocí přístroje IMEDIS .


Jak fungují?

Představte si lidské tělo jako symfonický orchestr, jednotlivé orgány jako hudební nástroje a na místě dirigenta stojící mozek.


Když je člověk silný a zdravý, tak orchestr hraje nádherně, buňky rezonují harmonickými vibracemi a je příjemné ho poslouchat.


Jakmile dojde z jakékoli příčiny k jeho rozladění, tak buňky přestávají rezonovat, tkáně se energeticky oslabují, orgány začínají špatně fungovat a organismus se vychýlí z harmonie zdraví

směrem k disharmonii nemoci.


Optimalizační energoinformační přípravky si můžete představit jako magnetofonové kazety,

na které pomocí přístroje nahrajeme harmonické vibrace a vložíme je do nosičů ve formě malých cukrových kuliček.

Když si tyto kuličky vložíte do úst, tak se začnou rozpouštět a uvolňovat nahrané harmonické vibrace do svého okolí.

Tím se začne váš organismus vnitřně vylaďovat k optimálnímu fungování, podobně jako když hudebník ladí struny s pomocí ladičky.

Výsledkem tohoto ladění je obnova zdraví organismu.

Cena přípravku je 500,- Kč (měsíční dávka)


Přípravky společnosti  Labolife 

Jsou založeny na principu Mikroimunoterapie což je přístup,který pro účely terapie využívá tytéž komunikační dráhy jako samotný imunitní systém. Využívá molekuly specifické pro imunitní systém, aby vyvolala jeho odezvu a obnovení homeostázy. Mikroimunoterapie integruje nejnovější objevy na poli imunologie a poskytuje tak hodnotný terapeutický nástroj.

Oblasti , které přípravky Labo life umožňují podpořit- léčit

 • Podpora imunitního systému při standardní onkologické léčbě
 • Imunitní podpora u virových a bakteriálních infekcí
 • Imunitní podpora autoimunitních a neurologických poruch

Přípravky Labolife jsou v cenovém rozmezí 1200,- Kč až  2600,- Kč (obvykle se jedná o měsíční dávku)


Přípravky Tradiční čínské medicíny

Velkou zásluhu na jejich zpřístupnění pro Evropský trh má  Giovanni Maciocia, který Západu důmyslně přizpůsobil obory čínské medicíny a značně pozvedl jejich kredit.

Západ těží  z jeho znalostí a klinických zkušeností.

Přípravky jsou formule sestavené a přizpůsobené dle tradiční čínské medicíny. V našem zdravotním centru vám můžeme na základě vašich zdravotních problémů odpovídající přípravky doporučit a vytestovat, zda jsou pro váš organizmus vhodné.

Přípravky jsou v cenovém rozmezí  220,- Kč  až 710,- Kč (obvykle se jedná o měsíční dávku)


Přípravky GUNA Biotherapeutics

Značka GUNA ve svých přípravcích využívá především tělu vlastní látky v kombinaci s rostlinnými extrakty. Konceptem je tedy co nejpřirozeněji regulovat fyziologické funkce našeho organismu tam, kde je to potřeba.

Výrobky značky GUNA jsou zastoupeny zdravotnickými prostředky → ampulky nebo doplňky stravy, které působí na  rovnováhu v těle nebo na paměť a mozek.

 Přípravky vám vytestujeme a doporučíme a vytestujeme z pohledu vhodnosti pro váš organizmus.

Přípravky jsou v cenovém rozmezí  450,- Kč  až 950,- Kč (obvykle se jedná o měsíční dávku)
Přípravky AVE Natura

 odrážejí novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Celostním vědeckým přístupem analyzují mechanismy, které regulují vstřebávání nutrientů a oxidační 

procesy spojené se stárnutím našeho těla. Všechny  výrobky obsahují pouze 100% přírodní látky, jsou bez parabenů a silikonů, nejsou testovány na zvířatech. Jsou to extrakty a esence z různých částí rostlin.

Přípravky jsou jiné  získáváním extraktů převratnou technologií s označením AVE ACTIVE®. Což je unikátní testovaný postup, využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Jde o nový revoluční způsob extrakce, při kterém se získává z rostlin několikanásobně více účinných látek, než při dosud známých postupech. Právě to charakterizuje výjimečnost produktů AVE NATURA.

Výsledkem získaných vědomostí a léty podloženého výzkumu je převratná technologie s patentovaným označením AVE ACTIVE®. Její hlavní podstatou je emulgační roztok bipolárního charakteru, který dokáže spojovat a podněcovat vzájemné reakce částic bez ohledu na hodnotu jejich náboje. Právě tento aspekt významně ovlivňuje povahu  produktů a přináší nevšední možnosti jejich využití. Pomocí této metody lze z rostlinných složek získat až o 300% více účinných látek než u běžných, dosud známých postupů. Tento netradiční proces navíc probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich účinné vstřebávání a přeměna je opodstatněná velikostí částic daného roztoku s rozměrem jen několika angstromů (1 Å = 0,1 nanometru). Ty dokáží pohltit jakékoli aktivní látky a zajistit jejich efektivní přestup přes buněčnou membránu pro zajištění maximálního užitku.

V běžné lidské řeči se extrahuje  mnohem účinnější a mnohem více funkčních látek, které následně lze i efektivně dopravit do organismu. Co je jiné oproti jakýmkoli dalším přírodním produktům, se kterými jste se dosud setkali je právě schopnost zajistit přenos účinných látek hluboko do buněčných struktur a podstatnou měrou zvyšovat a urychlovat výměnu iontů.

Vlajkovou lodí AVE NATURA je přípravek ELIXÍR.

Výživový doplněk a přírodní antioxidant. Podporuje imunitu, je zdrojem minerálů, vitamínů a stopových prvků. Stačí 2 pipety denně.

Organické složení tohoto excelentního doplňku stravy je původcem významných benefitů: 


  • 100% ně přírodní velmi účinný ANTIOXIDANT
  • Zásaditý výživový doplněk s okamžitým účinkem
  • Přírodní zdroj minerálů, vitamínů a stopových prvků
  • Vytváří v těle prostředí vhodné pro rozvoj zdravých buněk – „živá voda pro naše buňky“
  • Efektivně uvolňuje tuky, cholesterol a další škodlivé látky z cévního systému
  • Efektivně navazuje těžké kovy, což umocňuje samoléčivé schopnosti lidského těla.
  • Podporuje správné fungování imunitního systému
  • Mírně zásadité pH výrobku drží kontrolu nad překyselování.
  • Negativní REDOX potenciál deaktivuje volné radikály a urychluje proces regenerace.
  • Vhodný pro dlouhodobé užívání v době rekonvalescence, nebo jako prevence před onemocněním. Po zkušenostech doporučujeme jako doplněk stravy pro onkologické pacienty.
  • Užívejte při nadměrném stresu, pracovní zátěži

Ceník

Daily Hygiene Spray

 • Využijete ho po každém podání ruky, či dotyku s nákupním vozíkem a penězi
 • Praktický pomocník z výlučně přírodních surovin
 • Skvělá prevence při začínajících bolestech v krku
 • Zklidňuje a urychluje hojení aft a oparů
 • Účinná dezinfekce drobných ran a odřenin /urychluje hojení/
 • Zklidňuje pokožku po bodnutí hmyzem
 • Neutralizuje zápach /ústa, pot/


Tento malý "zázrak" si velmi rychle oblíbíte. Využijete ho po každém podání ruky, či dotyku s nákupním vozíkem a penězi. Zamezí množení různých, člověku nebezpečných patogenů. Působí hojivě na pokožce po aplikaci drobných poranění. Po 2-3 aplikacích výrazně napomáhá při likvidaci nepříjemných aft v ústech.Využijete jej i pro své domácí mazlíčky. A to jak pro ošetření vaší pokožky v případě, že vás zvířátko poškrábe, tak v případě, že se něco přihodí právě jemu. Drobné poranění můžete bez obav postříkat a díky tomu nejen že desinfikujete a zamezíte případnému zánětu a jiným komplikacím, ale i urychlíte hojení.

Nevysušuje pokožku a příjemně voní.

Dezinfekční účinek je založen na technológii AVE ACTIVE® a účinných přírodních látkách, které již po krátkém působení likvidují patogeny - původce různých onemocnění.


Cenik


Přípravek COLENTER LD od společnosti INPHARM

Colenter LD obsahuje kolostrum s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD). Kolostrum je v mikroenkapsulované lipozomální formě, která zabraňuje oxidaci během skladování a chrání komponenty před trávením (ničením během průchodu žaludkem), přičemž zvyšuje vstřebávání a dodávku životně důležitých složek kolostra do organismu.

Kravské kolostrum obsažené v tomto přípravku Colenter LD je standardizováno HPLC a ELISA testováním na obsah účinných látek a bioaktivitu. Standardně obsahuje minimálně 25-30 % imunoglobulinů, 1,5 % laktoferinu, 1,5 % růstových faktorů, 3,5 % PRP (Proline - Rich - Polipeptides) a neobsahuje jakákoliv ani stopová množství antibiotik a potravinových hnojiv. Kolostrum neobsahuje laktózu, takže nevyvolává alergické reakce. Uvedené látky v kolostru mají zásadní význam pro optimalizaci obranyschopnosti organismu a gastrointestinální pohody u zdravých lidí.

Doporučeno: pro optimalizaci obranyschopnosti organismu a gastrointestinální pohody u zdravých lidí.Přípravky ZINZINO od firmy Zinzino Nordic AB ze Švédska


Společnost Zinzino poskytuje ve své kategorii nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné produkty, vycházející z poznatků nové vědecké disciplíny, farmakonutrice, které využívají aktivní živiny z jídla pro boj s nerovnováhou v moderním životě.


Zinzino Balance Oil 

je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s obsahem polyfenolů.


Složení
 • rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek)
 • za studena lisovaný olivový olej
 • smíšené tokoferoly (antioxidanty)
 • vitamín D3 (cholekalciferol)


  CeníkNutriční hodnota

Rybí tuk

4142 mg

6627 mg

Mastné kyseliny Omega-3

1549 mg

2478 mg

z toho EPA

802 mg

1283 mg

z toho DHA

427 mg

683 mg

Olivový olej

2557 mg

4092 mg

z toho kyselina olejová (Omega-9)

1918 mg

3069 mg

z toho polyfenoly

2.2 mg

3,5 mg

Vitamín D3

12.6 ug (250 % DDD*)

20 ug (400 % DDD*)


Zinzino Xtend 

je nepokročilejším doplňkem dnešní doby. Začíná to 23 druhy vitamínů a minerálů, stopových prvků, s přidaných klíčovým phytonutrients a nad tím vším Wellmune, vyčištěný 1,3/1,6 betaglukan pocházející z pekařských kvasnic.

 • Dodá více energie
 • Zlepší funkci svých kostí a kloubů
 • Posilí svůj imunitní systém
 • Je vytvořen z přírodních ingrediencí
 • 45 schválených zdravotních přínosů (Evropský úřad pro bezpečnost potravin, EFSA)
 • Poskytuje komplexní program výživových faktorů potřebných pro růst a opravu tkáníCeník


Složení
 • objemová činidla (beta cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza, trikalciumfosfát), extrakt z olivových listů (Olea europea folia), hydroxid hořečnatý,
 • řasy (Ascophyllum nodosum),
 • 1,3 1,6 betaglukanů (od Saccharomyces cerevisiae),
 • kurkuma extrakt (Curcuma longa),
 • vitamín C,
 • brokolice (Brassica oleracea),
 • bisglycinát zinečnatý,
 • vitamín E - směsi tokoferolů a tokotrienolů,
 • extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis),
 • extrakt z rajčat (Solanom lycopersicum),
 • železný bisclyinát,
 • proti spékání látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, polyvinylpyrrolidon), měsíčkový květový extrakt (Tagetes erecta),
 • kyselina listová,
 • vitamín K2,
 • selenát sodný,
 • niacinamid, koenzym Q10,
 • molybden sodný,
 • manganistan bisglycinát,
 • extrakt z mikrořas (Dunaliella salina),
 • bisglycinát mědi,
 • kyselina pantothenová,
 • vitamin B12,
 • vitamin D3,
 • chlorid chromitý,
 • vitamin B6,
 • thiamin hydrochlorid,
 • riboflavin,
 • vitamin K1,
 • jod draselný,
 • biotin

Přidáno do košíku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.